Ogłoszenia ikonka Witamy na nowej stronie, przepraszamy za utrudnienia związane z jej uzupełnianiem.

DZIEŃ DZIECKA

01.06.2023 Zobacz wszystkie z kategorii Aktualności

Dzień Dziecka to wyjątkowe i bardzo ważne święto na które z niecierpliwością czekają wszystkie dzieci zarówno te małe jak i duże 👫😊. Jest to dzień przynoszący wiele pozytywnych emocji, radości i niezapomnianych wrażeń. W naszym przedszkolu również nie zabrakło atrakcji 😊. Przez cały dzień dzieci korzystały z dmuchańców, pisały kredą po chodniku, puszczały bańki mydlane, malowały twarze, a także zajadały się pysznymi lodami i watą cukrową słuchając przy tym dziecięcych przebojów 🧁🍦🍡🙂. To był cudowny dzień ❤.

Wszystkim dzieciom NIECHAJ ŻYCIE PISZE BAJKI CZARODZIEJSKIM DYMEM Z FAJKI! NIECH SPEŁNIAJĄ SWE MARZENIA TAKIE NASZE SĄ ŻYCZENIA 💞🥰.

Również w tym miejscu pragniemy serdecznie podziękować p. Hartabusowi za nieodpłatne dostarczenie przepysznych lodów, przedstawicielom Banku Spółdzielczego w Dobczycach za upominki dla każdego dziecka oraz wszystkim rodzicom, którzy pomogli nam w organizacji tego wyjątkowego dnia. Wyjątkowego nie tylko dla dzieci, ale również dla nas bo… GDY ŚMIEJE SIĘ DZIECKO, ŚMIEJE SIĘ CAŁY ŚWIAT 😍🤗😘

Print Friendly, PDF & Email
Nasi partnerzy
Skip to content